Malé granulky pre šteňatá ho už začali nudiť, ale keď sme primiešali túto konzervu miska je hneď vylízaná.
Kesy chutia uplne všetky prichute z degustačneho balíčka. Čo je skvele je , že aj bez toho aby som jej musela miešať povodne granule s novými má výborne hovienko, čo pri chlpatým psíkovi človek oceňuje.
Musela som zmeniť krmivo a som veľmi spokojná.Môjmu psíkovi veľmi chutí.Dôležité je,že nemá žiadne problémy.
Naša vipetka je dosť vyberavá. Z granúl sme asi nadšení viac ako ona 😀 Predovšetkým sme na nich ešte krátko ale navykla si pekne, žiadne hnačky ani problémy pri prechode. Sú to naše prvé granule lisované za studena a kupovali sme ich hlavne kvôli výhodám pre ňu. A najmä kvôli refluxu, a studené nám boli odporúčané. Každopádne určite kúpime pawigo zasa.
Granule šteniatku chutia, ale má po nich trochu viac odpadu, možno sa to časom upraví
Granule lisované za studena Jeleň a diviak s tekvicou
Zatiaľ spokojnosť psíkovi granulky chutia odporúčam všetkým.
Granule lisované za studena Jeleň a diviak s tekvicou
Granule našej Lune (Tatranský durič) chutia.
Sú kvalitné, za studena lisované z diviny a toto zloženie jej vyhovuje i na jej citlivé trávenie. V granulách je prieberčivá, ale tieto jej veľmi chutia. Ďakujeme.
Granule sučkám chutia, možno by mohli byť pre veľkých psov väčšie, aby ich museli viac hrýzť a nehltali tak rýchlo.
Granule našej fenke zatial velmi chutia. Prvý krát ich obzerala co to je, ale po prvom onuchani prešli kontrolou a odvtedy ich papa s veľkou radosťou.
S naším psíkom sme predtým skúšali len jednu inú značku granúl, ale morčacie granule od PAWIGO nás veľmi príjemne prekvapili. 😊 Majú kvalitné zloženie, vysoký obsah mäsa a hlavne – náš pes ich zjedol s chuťou od prvého dňa. Oceňujem aj to, že mu granule nezaťažujú trávenie, nemá problémy so stolicou a zlepšila sa mu aj kvalita srsti. Veľké plus je pre nás aj zloženie bez kuracieho mäsa a obilnín, čo ocenia najmä citlivejšie psy. Za nás určite obrovska spokojnosť.


