Zatiaľ nášmu psovi sedia nemá z nich ani traviace problémy takže zatiaľ spokojnosť uvidíme neskôr.
Malé granulky pre šteňatá ho už začali nudiť, ale keď sme primiešali túto konzervu miska je hneď vylízaná.
Kesy chutia uplne všetky prichute z degustačneho balíčka. Čo je skvele je , že aj bez toho aby som jej musela miešať povodne granule s novými má výborne hovienko, čo pri chlpatým psíkovi človek oceňuje.
Musela som zmeniť krmivo a som veľmi spokojná.Môjmu psíkovi veľmi chutí.Dôležité je,že nemá žiadne problémy.
Naša vipetka je dosť vyberavá. Z granúl sme asi nadšení viac ako ona 😀 Predovšetkým sme na nich ešte krátko ale navykla si pekne, žiadne hnačky ani problémy pri prechode. Sú to naše prvé granule lisované za studena a kupovali sme ich hlavne kvôli výhodám pre ňu. A najmä kvôli refluxu, a studené nám boli odporúčané. Každopádne určite kúpime pawigo zasa.
Granule šteniatku chutia, ale má po nich trochu viac odpadu, možno sa to časom upraví
Granule lisované za studena Jeleň a diviak s tekvicou
Zatiaľ spokojnosť psíkovi granulky chutia odporúčam všetkým.
Granule lisované za studena Jeleň a diviak s tekvicou
Granule našej Lune (Tatranský durič) chutia.
Sú kvalitné, za studena lisované z diviny a toto zloženie jej vyhovuje i na jej citlivé trávenie. V granulách je prieberčivá, ale tieto jej veľmi chutia. Ďakujeme.
Granule sučkám chutia, možno by mohli byť pre veľkých psov väčšie, aby ich museli viac hrýzť a nehltali tak rýchlo.
Granule našej fenke zatial velmi chutia. Prvý krát ich obzerala co to je, ale po prvom onuchani prešli kontrolou a odvtedy ich papa s veľkou radosťou.


































